сорғы Calpeda GQVM 50-11- қоймада сатып алыңыз | fast-bay.com
Себетте бос!
Model:
70U81150000
) Өндіруші:
Calpeda
Очень много
28 509.00грн.
дренажный
7
All the features
td> td>
сорғы кальпеда GQVM50-11
Бастығы:
Ағын :18м3/сағ
Сорғы қуаты: 0,9кв
Сорғы түрі : дренаж
Кернеу : 220В
Сорғы материалы : шойын
Дөңгелек материалы :шойын
Дөңгелек түрі :ашық
Сорғы орны :суға батырылатын
float қолжетімді: иә
Байланыс түрі:фланец
Түтік диаметрі:50мм
Қосу бір жұмыс дөңгелегі бар суасты сорғылары (құйынды түрі)
GQS: бұрандалы алаулары бар тік кірісі бар (G 2”).
GQV: G 2" бұрандалы розеткалары бар көлденең розеткамен және DN 50 фланецті ұялары бар
Қолдану
Су басқан бөлмелерді немесе ванналарды дренаждау.
Тоғандардан, бұлақтардан, жаңбыр суы құдықтарынан су алу; суару.
Жұмыс шектеулері
Сұйықтықтың максималды температурасы: 35°C.
Қышқылдық: 6-11 PH.
Батыру тереңдігі макс. 5м
Батыру тереңдігі мин. 273 мм.
Үздіксіз (суға түсетін).
Электр қозғалтқышы
2-полюсті асинхронды қозғалтқыш, 50 Гц, 2900 айн/мин
GQSGQV: үшфазалы 230В (±10%) үшфазалы 400В (±10%).
Кабель: ұзындығы 10 м, 4 Г 1 мм2, штепсельсіз H07RN-F түрі.
GQSMGQVM: қалқымалы қосқышы және термиялық қорғағышы бар монофазалы 230 В (±10%).