насос calpeda NC65-120/340 купити в інтернет-магазині ЦИРКУЛЯЦІЙНІ ...
Ваш кошик порожній!
Модель:
70P20180000
Виробник:
Calpeda
Дуже багато
40531.40грн.
тип насоса
циркуляційний
вибір по натиску в м
2
вибір по натиску2 в м
5.8
вибір з подачі м3/год
10
вибір з подачі2 м3/год
20
Всі характеристики
запитуйте знижку
насос calpeda NC65-120/340
Натиск:7.3м
Подача :30м3/год
Потужність насоса: 1.56квт
Тип насоса : циркуляційний
Напруга : 380В
Матеріал насоса : чавун
Матеріал колеса :AISI304
Тип колеса :відцентрове
Розташування насоса :будь-яке
Тип приєднання :фланець
Діаметр патрубків :65х65мм
Застосування
Технічні характеристики:
  • Температура навколишнього середовища: до + 40°С.
  • Максимальна кількість гліколю: 50%.
  • Максимальний тиск корпусу: 6/10 бар.
  • Мінімальний тиск на вході: 0,3 бар.
Матеріали
  • Корпус: : чавун EN GJL 200 1561, бронза G-Cu, Sn 10 EN 1982.
  • Робоче колесо: нержавіюча сталь AISI 303, AISI 316, Cr AISI 430.
Електродвигун
    • NC, NCD: трифазний - 230/400 В (±10%);
    • NCM, NCDM: монофазний – 230 В (±10%);
    • NC4, NCD4: трифазний - 230/400 В (±10%);
    • NCM4, NCDM4: монофазний – 230 В (±10%);