насос calpeda GMC4100-150C купити в інтернет-магазині CALPEDA / Зан...
Ваш кошик порожній!
Модель:
70T53050000
Виробник:
Calpeda
вибір по натиску в м
13
вибір з подачі м3/год
200
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
насос calpeda GMC4100-150C
Натиск:13м
Подача :200м3/год
Потужність насоса: 14.4квт
Тип насоса : фекальний
Напруга : 380В
Матеріал насоса : чавун
Матеріал колеса :чавун
Тип колеса :одноканальне
Розташування насоса :занурювальний
Тип приєднання :фланець
Діаметр патрубків :150х150мм
Моноблочні насоси.
GMC: робоче колесо одноканальне.
GMV: осажене робоче колесо (вихрового типу).
Застосування
Для побутових і промислових стоків, не агресивних до конструкційних матеріалів насоса, а також для брудних рідин, в тому числі з твердими сторонніми тілами діаметром до 45 мм для GMC, 50 мм для GMV для рідин, сумісних з матеріалами насоса.
Експлуатаційні обмеження
Максимальна температура рідини: 35°C Показник кислотності: 6-11.
Максимальна глибина занурення: 10 м (з кабелем відповідної довжини).
Безперервна робота (з занурювальним двигуном).
Електродвигун
GMCGMV:    трифазний 230 В (±10%)
трифазний 400 В (±10%)
GMCMGMVM: монофазний 230 В (±10%)