насос cnp 80WQD40-8-2.2AC(I) каналізаційний - ціна, характеристики,...
Ваш кошик порожній!
Модель:
80WQD40-8-2.2AC(I)
Дуже багато
49783.79грн.
Ширина нерухомої частини L4, мм
26.5
вибір по натиску в м
8
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
Натиск : 8 м
Подання : 40 м3/год
Потужність насосу: 2.2 квт
швидкість 2880 об/хв
Напруга : 220 В
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : двоканальне
Розташування насоса : вертикальний
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків : 80 мм