насос cnp 80WQ45-29-7.5/QG(I) каналізаційний з різальним колесом ку...
Ваш кошик порожній!
Модель:
80WQ45-29-7.5/QG(I)
Дуже багато
102601.46грн.
Ширина нерухомої частини L4, мм
25
вибір по натиску в м
29
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
Натиск : 29 м
Подання : 45 м3/год
Потужність насосу: 7.5 квт
швидкість 2940 об/хв
Напруга : 380 В
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : двоканальне
Розташування насоса : вертикальний
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків : 80 мм
Макс. Розмір частинок : 25 мм