насос 50WQ15-20-2.2AC(I) каналізаційний- купити в наявності | fast-bay.com
Ваш кошик порожній!
Модель:
50WQ15-20-2.2AC(I)
Виробник:
Varna
Під замовлення
33469.12грн.
Ширина нерухомої частини L4, мм
22
тип насоса
фекальний
вибір по натиску в м
20
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
Натиск : 20 м
Подання : 15 м3/год
Потужність насосу: 2.2 квт
швидкість 2880 об/хв
Напруга : 380 В
Тип насосу :  фекальний
Матеріал насосу : чавун
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : двоканальне
Розташування насоса : вертикальний
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків : 50 мм
Макс. Розмір частинок : 22 мм