Насос занурювальний дренажний серії AP Blue PRO HP
Крильчатки з великим натиском
загальні характеристики
| Крильчатки з великим натиском | |
| Потужність | 1,1 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | GAS 1½”- DN32 Гор. |
| Вільний просвіт | max 4 mm |
| Макс. продуктивність | 290 l/m |
| Макс. натиск | 26 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250, призначений для занурювальної роботи, укомплектований 2 оппозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію в масляній камері, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Екологічний двигун сухого типу Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна.
Призначення обладнання
Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води з невеликим вмістом піску. Значний манометричний натиск робить цю серію придатною для водних ігор та декоративних фонтанів. Цей електронасос призначається як побутового, так професійного використання.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 80 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC) + V-ring |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6-14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |


