Модель:
0553.008Виробник:
Zenit
Дуже багато
136238.99грн.
тип насоса
фекальнийвибір по натиску в м
30вибір з подачі м3/год
16.2| насос zenit APG750/2/G50HA0FT2SICTS10400V | |
| Натиск : | 38.9 м |
| Подача : | 18 м3/год |
| Потужність насоса : | 5.5 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 380 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | чавун |
| Тип колеса : | Крильчатки з великим натиском |
| Розташування насоса : | занурювальний |
| Тип підключення : | фланець |
| Діаметр патрубків : | G 2 |
Занурювальні електронасоси з крильчаткою високого напіру насос zenit APG750/2/G50HA0FT2SICTS10400V
загальні характеристики
| крильчатка високого тиску | |
| Потужність | 1.8 ÷ 7.5 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | G1 1/2" DN32 - DN250 |
| Вільний просвіт | max 10mm |
| Макс. продуктивність | 10.5l/s |
| Макс. натиск | 52 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 оппозитних механічних ущільнень з карбіду кремнію в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу із тепловим захистом. .
Призначення обладнання
Рекомендується для чистої, атмосферної води та дренажної води. Значний манометричний натиск забезпечує відмінні результати при влаштуванні водних ігор та декоративних фонтанів, придатний для використання у сільському господарстві, поливі та рибництві.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 431 |
| Система подрібнення | - |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 200 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6 - 14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | <70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
| I/S | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
| l/min | 0 | 60 | 120 | 180 | 240 | 300 | 360 | 420 | 480 | 540 | 600 |
| m3/h | 0 | 3.6 | 7.2 | 10.8 | 14.4 | 18 | 21.6 | 25.2 | 28.8 | 32.4 | 36 |
| APG300/2/G50HC0ET5 | 29.2 | 28.2 | 27.0 | 25.6 | 24.1 | 22.5 | 20.4 | 17.6 | |||
| APG400/2/G50H D0ET5 | 32.2 | 31.4 | 29.9 | 28.5 | 27.2 | 25.9 | 24.4 | ||||
| APG 550/2/G50H D0FT5 | 38.6 | 37.6 | 36.1 | 34.5 | 32.9 | 31.3 | 29.6 | 27.7 | 25.4 | ||
| APG750/2/G50H A0FT5 | 45.8 | 44.5 | 43.5 | 42.2 | 40.7 | 38.9 | 36.8 | 34.5 | 31.8 | 28.6 | 24.2 |
| APG1000/2/G50HA0FT5 | 53.0 | 51.8 | 50.7 | 49.4 | 48.0 | 46.3 | 44.3 | 42.0 | 39.2 | 35.8 | 31.2 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit APG750/2/G50HA0FT2SICTS10400V
насос zenit APN 550/2/G50H A1FT5NC Q TS 2SIC 10 400 V
насос zenit APN 550/2/G50H A1FT5NC Q TS 2SIC 10 400 V
Придбати насос zenit APN 550/2/G50H A1FT5NC Q TS 2SIC 10 400 V з доставкою по Україні. Оригінал чи аналог. наявність на складі або під замовлення
тип насоса
тип насоса
фекальний
натиск
вибір по натиску в м
30
подання
вибір з подачі м3/год
16.2
напруга
напруга, В
380
потужність насоса
потужність насоса, кВт
4.1
матеріал насоса
матеріал насоса
чавун
матеріал колеса
матеріал колеса
чавун
розташування насоса
розташування насоса
занурювальний
тип приєднання
тип приєднання
фланець/різьба
тип колеса
тип колеса
Крильчатки з великим натиском
діаметр
Макс Розмір частинок, мм.
10
Діаметр патрубків
G 2
наявність поплавця
наявність поплавця
Габарити і вага
Відгуків: 0
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
