| насос zenit DR-STEEL75T50TRG10400V | |
| Натиск : | 7.6 м |
| Подача : | 12.7 м3/год |
| Потужність насоса : | 0.75 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 380 В |
| Матеріал насосу : | AISI304 |
| Матеріал колеса : | AISI304 |
| Тип колеса : | Багатоканальна відкрита крильчатка |
| Розташування насоса : | занурювальний |
| Тип підключення : | різьба |
| Діаметр патрубків : | G 1 1/2 |
Занурювальні насоси з нержавіючої сталі для дренажу насос zenit DR-STEEL75T50TRG10400V
загальні характеристики
| Багатоканальна відкрита крильчатка | |
| Потужність | 0,25-0,75 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | GAS1 1/4" - GAS 1 1/2" |
| Вільний просвіт | max 12 mm |
| Макс. продуктивність | 335 l/min |
| Макс. натиск | 16.0 m |
Електромеханічний комплекс
Електромеханічний вузол з хромонікелевої сталі AISI 304, придатний для занурювальної роботи, в комплекті з: 2 (двома) оппозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію та графіто-глиноземної суміші в масляній камері, з мастилом харчовим маслом, V-подібним кільцем . Корпус насоса із хромонікелевої сталі AISI 304.
Призначення обладнання
Занурювальні електронасоси лінії DR-Steel призначаються для обробки чистої води з твердими частинками розміром до 12 мм, що надходить із ставків, струмків, колодязів, а також для збору дощової та ґрунтової води. Вони також використовуються для дренажу або спорожнення цистерн. Призначається та надійно використовується в побутовому та житловому застосуванні.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Хромо-нікелева сталь AISI 304 |
| Матеріал крильчатки | Хромо-нікелева сталь AISI 304 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Сталь - AISI 431 |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Потрійне механічне ущільнення, що складається з; подвійне ущільнення (SiC-Al) в масляній камері, з мастилом харчовим маслом, V-подібне кільце, що безпосередньо контактує з рідиною |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40˚C (90°C max 3 min) |
| РН обробленої рідини | 6 - 14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 10 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | <70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
| l/s | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 1.5 | 2.0 | 2.5 | 3.0 | 3.5 | 4.0 | 4.5 | 5.0 | 5.5 |
| l/min | 0 | 30 | 60 | 90 | 120 | 150 | 180 | 210 | 240 | 270 | 300 | 330 |
| m3/h | 0.0 | 1.8 | 3.6 | 5.4 | 7.2 | 9.0 | 10.8 | 12.7 | 14.5 | 16.3 | 18.1 | 19.9 |
| DR-Steel 25/2 M50 | 8.5 | 7.0 | 5.7 | 4.0 | 1.3 | |||||||
| DR-Steel 37/2 M50 | 13.6 | 11.6 | 9.5 | 7.0 | 4.5 | 1.9 | ||||||
| DR-Steel 55/2 M50 | 12.4 | 11.3 | 10.4 | 9.2 | 8.4 | 7.2 | 6.3 | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 1.8 | |
| DR-Steel 75/2 M(T)50 | 16.0 | 15.0 | 13.4 | 12.4 | 11.2 | 10.0 | 8.8 | 7.6 | 6.5 | 5.2 | 3.8 | 2.5 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit DR-STEEL75T50TRG10400V
тип насоса
натиск
подання
напруга
потужність насоса
матеріал насоса
матеріал колеса
розташування насоса
тип приєднання
тип колеса
діаметр
наявність поплавця
Габарити і вага
Немає відгуків про цей товар.
