Модель:
1257.002Виробник:
Zenit
Дуже багато
30331.37грн.
тип насоса
фекальнийвибір по натиску в м
7.2вибір з подачі м3/год
21.6| насос zenit DGE150/2/G40VA0CM5NCQTCE-SICM05230V | |
| Натиск : | 7.2 м |
| Подача : | 21.6 м3/год |
| Потужність насоса : | 1.1 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 220 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | чавун |
| Тип колеса : | vortex |
| Розташування насоса : | занурювальний |
| Тип підключення : | фланець/різьба |
| Діаметр патрубків : | G 1 1/2 |
Глибоко посаджена крильчатка vortex насос zenit DGE150/2/G40VA0CM5NCQTCE-SICM05230V
загальні характеристики
| Глибоко посаджена крильчатка Vortex | |
| Потужність | 0,37-1,5 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | GAS 2” Верт. GAS 2”- DN50 Гор. |
| Вільний просвіт | max 50 mm |
| Макс. продуктивність | 11.6 l/s |
| Макс. натиск | 15.7 m |
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 сальника. Екологічний двигун сухого типу
Призначення обладнання
Придатний за наявності біологічних, злегка забруднених та каналізаційних рідин. Призначається для побутового та житлового застосування.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 80 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Одне механічне ущільнення з карбіду кремнію (SiC) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6 -14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
| l/s | 0 | 2 | 4 | 6 | 8 |
| l/min | 0 | 120 | 240 | 360 | 480 |
| m3/h | 0 | 7.2 | 14.4 | 21.6 | 28.8 |
| DGE 100/2/G40V A0CM(T)/50 | 13.7 | 11.1 | 7.9 | 3.7 | |
| DGE 150/2/G40V A0CM(T)/50 | 15.9 | 13.1 | 9.8 | 5.7 | |
| DGE 200/2/G40V A0CM(T)/50 | 17.5 | 14.7 | 11.6 | 7.9 | 3.5 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit DGE150/2/G40VA0CM5NCQTCE-SICM05230V
насос zenit DGE 150/2/G40V A0CM5NC Q TC E-SICM 05 230 V
насос zenit DGE 150/2/G40V A0CM5NC Q TC E-SICM 05 230 V
Придбати насос zenit DGE 150/2/G40V A0CM5NC Q TC E-SICM 05 230 V з доставкою по Україні. Оригінал чи аналог. наявність на складі або під замовлення
тип насоса
тип насоса
фекальний
натиск
вибір по натиску в м
7.2
подання
вибір з подачі м3/год
21.6
напруга
напруга, В
220
потужність насоса
потужність насоса, кВт
1.1
матеріал насоса
матеріал насоса
чавун
матеріал колеса
матеріал колеса
чавун
розташування насоса
розташування насоса
занурювальний
тип приєднання
тип приєднання
фланець/різьба
тип колеса
тип колеса
vortex
діаметр
Макс Розмір частинок, мм.
40
Діаметр патрубків
G 1 1/2
наявність поплавця
наявність поплавця
так
Габарити і вага
Відгуків: 0
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
