насос zenit DGE 50/2/G50H A1BT5NC Q NAE E-SICM 10 400 V- купити в наявності | fast-bay.com
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
насос zenit DGE50/2/G50HA1BT5NCQNAEE-SICM10400V
Тип насоса : фекальний
Напруга : 380 В
Діаметр патрубків :  G 2
Глибоко посаджена крильчатка vortex насос zenit DGE50/2/G50HA1BT5NCQNAEE-SICM10400V
Кільк. полюсів 2
приєднання GAS 2” Верт. GAS 2”- DN50 Гор.
Вільний просвіт max 50 mm
Обмеження з експлуатації
Макс. температура експлуатації 40 °C