Насос занурювальної фекальний серії DGG
Занурювальні електронасоси з багатоканальною відкритою крильчаткою
загальні характеристики
| Багатоканальна відкрита крильчатка | |
| Потужність | 1.1 ÷ 15 kW |
| Кільк. полюсів | 2 / 4 / |
| приєднання | DN65-DN150 |
| Вільний просвіт | 125 mm |
| Макс. продуктивність | 106l/s |
| Макс. натиск | 24.6 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 опозитних механічних ущільнень з карбіду кремнію в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу із тепловим захистом. .
Призначення обладнання
Знаходить застосування за наявності біологічних забруднених рідин та каналізаційних невідфільтрованих стоків, а також для підйому цивільних стоків. Відмінно підходить для використання в очисних спорудах, каналізаційних системах, тваринницьких фермах, промисловості та сільському господарстві.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 431 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 200 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6 - 14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | <70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
| Заводський код | Найменування | Приєднання | Натиск, м. | Подача, м.куб/година | Макс. Розмір частинок, мм. | Потужність, кВт. |
| 1438.002 | DGG 300/2/G65V A0ET2SIC TS 10400 V | G 2 1/2 | 15 | 50,4 | 65 | 2,2 |
| 1451.002 | DGG 300/4/80 E0ET2SIC TS 10400 V | DN 80 | 11,3 | 72 | 80 | 2,2 |
| 1652.001 | DGG 1500/4/100 B0HT2SIC TS 10400Y/DV | DN 100 | 22,7 | 230,4 | 100 | 11 |
| 1513.002 | DGG 1000/2/80 A0FT2SIC TS 10400 V | DN 80 | 21,6 | 129,6 | 80 | 7,5 |
| 1440.002 | DGG 300/2/65 C0ET2SIC TS 10400 V | DN 65 | 15,1 | 50,4 | 65 | 2,2 |
| 1656.001 | DGG 2000/4/150 A0HT2SIC TS 10400Y/DV | DN 150 | 16,2 | 374,4 | 125 | 15 |
| 1452.002 | DGG 200/4/65 F0ET2SIC TS 10400 V | DN 65 | 10,4 | 57,6 | 65 | 1,5 |
| 1456.002 | DGG 400/4/100 D0ET2SIC TS 10400 V | DN 100 | 10,6 | 129,6 | 100 | 3 |
| 1655.001 | DGG 1500/4/150 A0HT2SIC TS 10400Y/DV | DN 150 | 13,3 | 316,8 | 125 | 11 |
| 1444.002 | DGG 400/2/80 H0ET2SIC TS 10400 V | DN 80 | 12,8 | 72 | 80 | 3 |
| 1454.002 | DGG 250/4/100 E0ET2SIC TS 10400 V | DN 100 | 8,7 | 86,4 | 100 | 1,8 |
| 1650.001 | DGG 1200/4/80 D0HT2SIC TS 10 400Y/DV | DN 80 | 22,8 | 144 | 60 | 9 |
| 1446.002 | DGG 250/4/65 F0ET2SIC TS 10400 V | DN 65 | 11,3 | 57,6 | 65 | 1,8 |
| 1443.002 | DGG 300/2/80 G0ET2SIC TS 10400 V | DN 80 | 9,7 | 57,6 | 80 | 2,2 |
| 1470.002 | DGG 200/4/100 E0ET2SIC TS 10400 V | DN 100 | 7,9 | 72 | 100 | 1,5 |
| 1455.002 | DGG 300/4/100 E0ET2SIC TS 10400 V | DN 100 | 9,7 | 86,4 | 100 | 2,2 |
| 1651.001 | DGG 1200/4/100 B0HT2SIC TS 10400Y/DV | DN 100 | 20,3 | 201,6 | 100 | 9 |
| 1757.001 | DGG 250/2/80 F0AT2SIC NAE 10400 V | DN 80 | 7,9 | 57,6 | 80 | 1,8 |
| 1453.002 | DGG 200/4/80 E0ET2SIC TS 10400 V | DN 80 | 9,6 | 72 | 80 | 1,5 |
| 1460.002 | DGG 400/4/65 G0ET2SIC TS 10400 V | DN 65 | 12,8 | 79,2 | 65 | 3 |
| 1441.002 | DGG 400/2/65 D0ET2SIC TS 10400 V | DN 65 | 17,7 | 57,6 | 65 | 3 |
| 1461.002 | DGG 400/4/80 M0ET2SIC TS 10400 V | DN 80 | 11,4 | 100,8 | 80 | 3 |
| 1518.002 | DGG 550/2/80 N0FT2SIC TS 10400 V | DN 80 | 17,5 | 72 | 80 | 4 |
| 1653.001 | DGG 2000/4/100 B0HT2SIC TS 10400Y/DV | DN 100 | 23,5 | 230,4 | 100 | 15 |
| 1517.002 | DGG 550/2/65 A0FT2SIC TS 10400 V | DN 65 | 19,5 | 72 | 65 | 4 |
| 1447.002 | DGG 300/4/65 F0ET2SIC TS 10400 V | DN 65 | 12,2 | 64,8 | 65 | 2,2 |
| 1512.002 | DGG 750/2/80 A0FT2SIC TS 10400 V | DN 80 | 17,1 | 100,8 | 80 | 5,5 |
| 1756.001 | DGG 250/2/65 B0AT2SIC NAE 10400 V | DN 65 | 13 | 50,4 | 65 | 1,8 |
| 1511.002 | DGG 1000/2/65 A0FT2SIC TS 10400 V | DN 65 | 26,1 | 93,6 | 65 | 7,5 |
| 1514.002 | DGG 550/4/100 G0FT2SIC TS 10400 V | DN 100 | 11,7 | 158,4 | 80 | 4 |
| 1450.002 | DGG 250/4/80 E0ET2SIC TS 10400 V | DN 80 | 10,4 | 86,4 | 80 | 1,8 |
| 1519.002 | DGG 550/4/80 D0FT2SIC TS 10400 V | DN 80 | 14,4 | 100,8 | 60 | 4 |
| 1654.001 | DGG 1200/4/150 A0HT2SIC TS 10400Y/DV | DN 150 | 11,3 | 316,8 | 125 | 9 |
| 1510.002 | DGG 750/2/65 A0FT2SIC TS 10400 V | DN 65 | 22,3 | 79,2 | 65 | 5,5 |
| 1755.001 | DGG 250/2/G65V B0AT2SIC NAE 10400 V | G 2 1/2 | 13 | 43,2 | 65 | 1,8 |
| 1515.002 | DGG 750/4/100 G0FT2SIC TS 10400 V | DN 100 | 13,5 | 172,8 | 80 | 5,5 |
| 1520.002 | DGG 750/4/80 D0FT2SIC TS 10400 V | DN 80 | 17,2 | 144 | 60 | 5,5 |








