Модель:
0280.006Виробник:
Zenit
Дуже багато
65922.09грн.
тип насоса
фекальнийвибір по натиску в м
19вибір з подачі м3/год
12| насос zenit GRE200/2/G50HA0CM5NCQTCDTE-SICM10230V | |
| Натиск : | 19 м |
| Подача : | 12 м3/год |
| Потужність насоса : | 1.7 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 220 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | чавун |
| Тип колеса : | з подрібнювачем |
| Розташування насоса : | занурювальний |
| Тип підключення : | фланець/різьба |
| Діаметр патрубків : | G 2 |
Крильчатка із системою подрібнення насос zenit GRE200/2/G50HA0CM5NCQTCDTE-SICM10230V
загальні характеристики
| Крильчатка із системою подрібнення | |
| Потужність | 1,5 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | GAS 2”- DN32 Гор. |
| Вільний просвіт | - |
| Макс. продуктивність | 6.3 l/s |
| Макс. натиск | 27.3 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 сальника. Екологічний двигун сухого типу
Призначення обладнання
Призначається для підйому забрудненої води за наявності волокнистих тіл, а також каналізаційних стоків побутового походження.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL 250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Матеріал системи подрібнення | Кульгаста сталь - X102 CrMo17 KU |
| Матеріал подрібнювальної пластини | Кульгаста сталь - X102 CrMo17 KU |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 80 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Одне механічне ущільнення з карбіду кремнію (SiC) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6-14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
| l/s | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
| l/min | 0 | 60 | 120 | 180 | 240 | 300 | 360 |
| m3/h | 0 | 3.6 | 7.2 | 10.8 | 14.4 | 18.0 | 21.6 |
| GRE 200/2/G50H A0CM(T)50 | 27.3 | 25.2 | 22.9 | 20.2 | 16.8 | 12.4 | 6.6 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit GRE200/2/G50HA0CM5NCQTCDTE-SICM10230V
тип насоса
тип насоса
фекальний
натиск
вибір по натиску в м
19
подання
вибір з подачі м3/год
12
напруга
напруга, В
220
потужність насоса
потужність насоса, кВт
1.7
матеріал насоса
матеріал насоса
чавун
матеріал колеса
матеріал колеса
чавун
розташування насоса
розташування насоса
занурювальний
тип приєднання
тип приєднання
фланець/різьба
тип колеса
тип колеса
з подрібнювачем
діаметр
Макс Розмір частинок, мм.
-
Діаметр патрубків
G 2
наявність поплавця
наявність поплавця
так
Габарити і вага
Відгуків: 0
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
