Насос занурювальної фекальний серії GRS з подрібнювачем
Крильчатка із системою подрібнення
загальні характеристики
| Крильчатка із системою подрібнення | |
| Потужність | 0,9 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | GAS 1½”- DN32 Гор. |
| Вільний просвіт | - |
| Макс. продуктивність | 4.3 l/s |
| Макс. натиск | 20.4 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 сальника. Екологічний двигун сухого типу Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна.
Призначення обладнання
Призначається для підйому забрудненої води за наявності волокнистих тіл, а також каналізаційних стоків побутового походження.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL-250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Матеріал системи подрібнення | Кульгаста сталь - X102 CrMo17 KU |
| Матеріал подрібнювальної пластини | Кульгаста сталь - X102 CrMo17 KU |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 80 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Одне механічне ущільнення з карбіду кремнію (SiC) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6-14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
| Заводський код | Назва | Приєднання | Напір, м. | Подача, м.куб/год | Розмір частинок, мм. | Потужність, кВт. |
| 0277.002 | GRS 100/2/G40H A0CT5NC Q TRG E-SICM 10 400 V | G 1 1/2 | 20,4 | 14,4 | - | 0,9 |
| 0276.002 | GRS 100/2/G40H A0CM5NC Q TCDGT E-SICM 10 230 V | G 1 1/2 | 20,4 | 14,4 | - | 0,9 |
| 0276.007 | GRS 100/2/G40H A0CM5NC Q TCDT E-SICM 10 230 V | G 1 1/2 | 20,4 | 14,4 | - | 0,9 |
| 0277.005 | GRS 100/2/G40H A0CT5NC Q TR E-SICM 10 400 V | G 1 1/2 | 20,4 | 14,4 | - | 0,9 |


насос zenit GRS 100/2/G40H A0CM5NC Q TCDGT E-SICM 10 230 V
тип насоса: фекальний
вибір по натиску в м: 16
вибір з подачі м3/год: 9
Дуже багато
42867.37грн.
насос zenit GRS 100/2/G40H A0CM5NC Q TCDT E-SICM 10 230 V
тип насоса: фекальний
вибір по натиску в м: 16
вибір з подачі м3/год: 9
Дуже багато
42363.05грн.
насос zenit GRS 100/2/G40H A0CT5NC Q TRG E-SICM 10 400 V
тип насоса: фекальний
вибір по натиску в м: 16
вибір з подачі м3/год: 9
Дуже багато
41210.31грн.
насос zenit GRS 100/2/G40H A0CT5NC Q TR E-SICM 10 400 V
тип насоса: фекальний
вибір по натиску в м: 16
вибір з подачі м3/год: 9
Дуже багато
40705.99грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
