| насос zenit APBLUEPRO200/2/G40HA1CT5NCQTR2SIC10400V | |
| Натиск : | 19 м |
| Подача : | 14.4 м3/год |
| Потужність насоса : | 1.5 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 380 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | чавун |
| Тип колеса : | Крильчатки з великим натиском |
| Розташування насоса : | занурювальний |
| Тип підключення : | фланець/різьба |
| Діаметр патрубків : | G 1 1/2 |
Крильчатки з великим натиском насос zenit APBLUEPRO200/2/G40HA1CT5NCQTR2SIC10400V
загальні характеристики
| Крильчатка з великим натиском | |
| Потужність | 0.75-1.5 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | GAS 1 1/2”- DN32 Гір. |
| Вільний просвіт | - |
| Макс. продуктивність | 7.1 l/s |
| Макс. натиск | 26.6 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250, призначений для занурювальної роботи, укомплектований 2 оппозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію в масляній камері, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Екологічний двигун сухого типу Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна.
Призначення обладнання
Застосовується для чистої, атмосферної води, дренажної води з невеликим вмістом піску. Значний манометричний натиск робить цю серію придатною для водних ігор та декоративних фонтанів. Цей електронасос призначається як побутового, так професійного використання.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 80 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC) + V-ring |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6-14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
| l/s | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| l/min | 0 | 60 | 120 | 180 | 240 | 300 | 360 | 420 |
| m3/h | 0 | 3.6 | 7.2 | 10.8 | 14.4 | 18.0 | 21.6 | 25.2 |
| AP BluePRO 100/2/G40H A1CM(T)/50 | 17.3 | 16.3 | 14.9 | 13.1 | 10.9 | 7.8 | 3.6 | |
| AP BluePRO 150/2/G40H A1CM(T)/50 | 20.9 | 19.8 | 18.5 | 16.7 | 14.6 | 11.7 | 7.8 | |
| AP BluePRO 200/2/G40H A1CM(T)/50 | 26.6 | 25.4 | 23.8 | 21.9 | 19.6 | 16.7 | 12.7 | 6.6 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit APBLUEPRO200/2/G40HA1CT5NCQTR2SIC10400V
тип насоса
натиск
подання
напруга
потужність насоса
матеріал насоса
матеріал колеса
розташування насоса
тип приєднання
тип колеса
діаметр
наявність поплавця
Габарити і вага
Немає відгуків про цей товар.
