| насос zenit DGBLUEP200/2/G50VA1CT5NCQNAE2SIC10400V | |
| Натиск : | 7.1 м |
| Подача : | 28.8 м3/год |
| Потужність насоса : | 1.5 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 380 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | чавун |
| Тип колеса : | vortex |
| Розташування насоса : | занурювальний |
| Тип підключення : | різьба |
| Діаметр патрубків : | G 2 |
Глибоко посаджена крильчатка vortex насос zenit DGBLUEP200/2/G50VA1CT5NCQNAE2SIC10400V
загальні характеристики
| Глибоко посаджена крильчатка vortex | |
| Потужність | 0,37-1,5 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | GAS 1 1/2"-2" Верт. |
| Вільний просвіт | max 50 mm |
| Макс. продуктивність | 12.6 l/s |
| Макс. натиск | 15.3 m |
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250, призначений для занурювальної роботи, укомплектований 2 оппозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію в масляній камері, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Екологічний двигун сухого типу Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна.
Призначення обладнання
Придатний у суворих умовах експлуатації, за наявності забруднених біологічних рідин, каналізаційних стоків, атмосферних опадів та дренажної води. Цей електронасос призначається як побутового, так професійного використання.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 80 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC), V-ring |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6 - 14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
Моделі, наявні також із сертифікатом IECEx
| l/s | 0 | 2 | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 |
| l/min | 0 | 120 | 240 | 360 | 480 | 600 | 720 |
| m3/h | 0 | 7.2 | 14.4 | 21.6 | 28.8 | 36.0 | 43.2 |
| DG BluePRO 150/2/G50V A1CM(T)/50 | 12.3 | 10.7 | 8.8 | 6.5 | 4.4 | 2.4 | |
| DG BluePRO 200/2/G50V A1CM(T)/50 | 15.3 | 13.7 | 11.7 | 9.4 | 7.1 | 4.7 | 2.5 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit DGBLUEP200/2/G50VA1CT5NCQNAE2SIC10400V
тип насоса
натиск
подання
напруга
потужність насоса
матеріал насоса
матеріал колеса
розташування насоса
тип приєднання
тип колеса
діаметр
наявність поплавця
Габарити і вага
Немає відгуків про цей товар.
