| насос zenit DGBLUE50/2/G40VA1BM5NCPTCGSICAL10/SH230V | |
| Натиск : | 4.2 м |
| Подача : | 10.8 м3/год |
| Потужність насоса : | 0.37 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 220 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | Термопластик |
| Тип колеса : | vortex |
| Розташування насоса : | занурювальний |
| Тип підключення : | різьба |
| Діаметр патрубків : | G 1 1/2 |
Глибокопосаджена крильчатка насос zenit DGBLUE50/2/G40VA1BM5NCPTCGSICAL10/SH230V vortex
загальні характеристики
| Глибоко посаджена крильчатка vortex | |
| Потужність | 0,3-0,74 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | GAS 11/2" Верт. |
| Вільний просвіт | max 40 mm |
| Макс. продуктивність | 7.7 l/s |
| Макс. натиск | 11.6 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250, призначений для занурювальної роботи, укомплектований 2 опозитними механічними ущільненнями з карбіду кремнію та графіто-глиноземної суміші в масляній камері, V-подібним кільцем, що безпосередньо контактує з рідиною. Екологічний двигун сухого типу Литий гідравлічний корпус із оболонкою двигуна.
Призначення обладнання
Знаходить застосування за наявності біологічних, забруднених та каналізаційних рідин. Призначається та надійно використовується в побутовому та житловому застосуванні.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Технополімери |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 80 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Одне механічне ущільнення з карбіду кремнію (SiC) та одне механічне ущільнення з оксиду алюмінію та вуглецю (AL), V-ring |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 С |
| РН обробленої рідини | 6 -14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
Моделі, наявні також із сертифікатом IECEx
| l/s | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| l/min | 0 | 60 | 120 | 180 | 240 | 300 | 360 | 420 |
| m3/h | 0 | 3.6 | 7.2 | 10.8 | 14.4 | 18.0 | 21.6 | 25.2 |
| DG Blue 40/2/G40V A1BM/50 | 6.0 | 5.2 | 4.0 | 2.8 | 1.7 | |||
| DG Blue 50/2/G40V A1BM/50 | 7.6 | 6.7 | 5.5 | 4.2 | 2.9 | 1.6 | ||
| DG Blue 75/2/G40V A1BM/50 | 10.1 | 9.5 | 8.5 | 7.2 | 5.7 | 4.2 | 2.6 | |
| DG Blue 100/2/G40V A1BM/50 | 11.6 | 11.2 | 10.2 | 9.1 | 7.6 | 6.0 | 4.3 | 2.7 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit DGBLUE50/2/G40VA1BM5NCPTCGSICAL10/SH230V
тип насоса
натиск
подання
напруга
потужність насоса
матеріал насоса
матеріал колеса
розташування насоса
тип приєднання
тип колеса
діаметр
наявність поплавця
Габарити і вага
Немає відгуків про цей товар.
