Модель:
1467.002Виробник:
Zenit
Дуже багато
353.60грн.
тип насоса
фекальнийвибір по натиску в м
29.8вибір з подачі м3/год
10.8| насос zenit GRG400/2/G50HD0ET2SICTS10400V | |
| Натиск : | 29.8 м |
| Подача : | 10.8 м3/год |
| Потужність насоса : | 3 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 380 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | чавун |
| Тип колеса : | з подрібнювачем |
| Розташування насоса : | занурювальний |
| Тип підключення : | фланець |
| Діаметр патрубків : | G 2 |
Занурювальні електронасоси з подрібнювачем насос zenit GRG400/2/G50HD0ET2SICTS10400V
загальні характеристики
| відкрита крильчатка з подрібнювачем | |
| Потужність | 1.8 ÷ 7.5 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | G1 1/2" DN32 - DN250 |
| Вільний просвіт | - |
| Макс. продуктивність | 8.4l/s |
| Макс. натиск | 53.7 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 оппозитних механічних ущільнень з карбіду кремнію в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу із тепловим захистом. .
Призначення обладнання
Розроблений для промислового та професійного застосування, він придатний для обробки рідин, що містять тверді тіла або волокна у зваженому стані, активний шлам низької або середньої в'язкості.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 431 |
| Система подрібнення | хромова сталь |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 200 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6 - 14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | <70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
| I/S | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| l/min | 0 | 60 | 120 | 180 | 240 | 300 | 360 | 420 | 480 |
| m3/h | 0 | 3.6 | 7.2 | 10.8 | 14.4 | 18 | 21.6 | 25.2 | 28.8 |
| GRG300/2/G50HC0ET5 | 30.3 | 29.3 | 27.9 | 26.1 | 24.0 | 21.6 | |||
| GRG400/2/G50H D0ET5 | 34.2 | 33.0 | 31.5 | 29.8 | 28.0 | 26.0 | 23.9 | ||
| GRG 550/2/G50H D0T5 | 45.1 | 44.4 | 42.8 | 40.6 | 38.1 | 35.3 | |||
| GRG750/2/G50HA0FT5 | 46.6 | 45.9 | 44.6 | 42.8 | 40.8 | 38.5 | 35.8 | 32.4 | 27.9 |
| GRG1000/2/G50H A0FT5 | 53.7 | 52.9 | 51.6 | 50.0 | 48.2 | 46.0 | 43.3 | 39.8 | 35.2 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit GRG400/2/G50HD0ET2SICTS10400V
тип насоса
тип насоса
фекальний
натиск
вибір по натиску в м
29.8
подання
вибір з подачі м3/год
10.8
напруга
напруга, В
380
потужність насоса
потужність насоса, кВт
3
матеріал насоса
матеріал насоса
чавун
матеріал колеса
матеріал колеса
чавун
розташування насоса
розташування насоса
занурювальний
тип приєднання
тип приєднання
фланець
тип колеса
тип колеса
з подрібнювачем
діаметр
Макс Розмір частинок, мм.
-
Діаметр патрубків
G 2
наявність поплавця
наявність поплавця
Габарити і вага
Відгуків: 0
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
