| насос zenit MAF100/4/100A1CT5NCQT2SIC10400V-EX | |
| Натиск : | 4.1 м |
| Подача : | 36 м3/год |
| Потужність насоса : | 0.74 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 380 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | чавун |
| Тип колеса : | Одноканальна відкрита крильчатка |
| Розташування насоса : | занурювальна/суха установка |
| Тип підключення : | фланець |
| Діаметр патрубків : | DN 100 |
Одноканальна відкрита крильчатка насос zenit MAF100/4/100A1CT5NCQT2SIC10400V-EX
загальні характеристики
| Одноканальна відкрита крильчатка | |
| Потужність | 0,74 kW |
| Кільк. полюсів | 4 |
| приєднання | DN65 ÷ DN100 Гір. |
| Вільний просвіт | max 55 mm |
| Макс. продуктивність | 17.6 l/s |
| Макс. натиск | 6.9 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію оппозитно зібраних в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу Серія із сертифікатом вибухозахищеності ATEX.
Призначення обладнання
Розроблений спеціально для роботи за наявності слідів займистих рідин або в потенційно вибухонебезпечній атмосфері. MAF може використовуватися за наявності забруднених рідин зі слідами займистих речовин або ж у загазованій атмосфері.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL-250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR - VITON |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 150 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6 -14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
| Заводской код | Наименование | Присоединение | Напор, м. | Подача, м.куб/час | Макс. размер частиц, мм. | Мощность, кВт. |
| 0873.001 | MAF 100/4/80 A1CT5NC Q T 2SIC 10 400 V -EX | DN 80 | 6,9 | 50,4 | 50 | 0,74 |
| 0874.001 | MAF 100/4/100 A1CT5NC Q T 2SIC 10 400 V -EX | DN 100 | 6,9 | 57,6 | 50 | 0,74 |
| 0872.001 | MAF 100/4/65 A1CT5NC Q T 2SIC 10 400 V -EX | DN 65 | 6,6 | 43,2 | 50 | 0,74 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit MAF100/4/100A1CT5NCQT2SIC10400V-EX
тип насоса
натиск
подання
напруга
потужність насоса
матеріал насоса
матеріал колеса
розташування насоса
тип приєднання
тип колеса
діаметр
наявність поплавця
Габарити і вага
Немає відгуків про цей товар.
