| насос zenit SBP1000/4/150A0HT5NCQTSE-2SICAL10400Y/DVIN-6 | |
| Натиск : | 11 м |
| Подача : | 216 м3/год |
| Потужність насоса : | 10.45 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 380 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | чавун |
| Тип колеса : | Двоканальна закрита крильчатка |
| Розташування насоса : | занурювальна/суха установка |
| Тип підключення : | фланець |
| Діаметр патрубків : | DN 150 |
Двоканальна закрита крильчатка насос zenit SBP1000/4/150A0HT5NCQTSE-2SICAL10400Y/DVIN-6
загальні характеристики
| Двоканальна закрита крильчатка | |
| Потужність | 6,5 ÷ 12,3 kW |
| Кільк. полюсів | 2/4/6 |
| приєднання | DN80 ÷ DN250 Гір. |
| Вільний просвіт | 36 ÷ 140 mm |
| Макс. продуктивність | 232.6 l/s |
| Макс. натиск | 34.2 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію, встановлених серійно в масляній камері, що оглядається, і 1 механічного опозитного ущільнення з графітогліноземної суміші, що змащується моторним маслом. Двигун у масляній ванні.
Призначення обладнання
Призначаються для промислового та інтенсивного застосування, як правило, використовуються в цивільних та промислових очисних спорудах, для підйому стічних вод та перекачування промислового шламу, атмосферних опадів, що містять тверді тіла, рециркуляції необробленого чи активного шламу та біологічних рідин.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Сірий чавун - EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Сорочка охолодження | Вуглецева сталь / Нержавіюча сталь - AISI 304 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 150 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC) та одне механічне ущільнення з оксиду алюмінію та вуглецю (AL) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6-14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 20 |
| Заводской код | Наименование | Присоединение | Напор, м. | Подача, м.куб/час | Макс. размер частиц, мм. | Мощность, кВт. |
| 0436.002 | SBP 1000/6/250 A0IT5NC Q T E-2SICAL 10 400Y/D V IN-6 | DN 250 | 10,7 | 576 | 100 | 9,8 |
| 0885.015 | SBP 1500/6/250 A1IT5NC Q TS E-2SIC 10 400Y/D V IN-6 | DN 250 | 14,5 | 792 | 105 | 12,3 |
| 0431.002 | SBP 750/4/150 A0HT5NC Q T E-2SICAL 10 400Y/D V IN-6 | DN 150 | 17,6 | 252 | 70 | 7,4 |
| 0432.004 | SBP 1000/4/150 A0HT5NC Q TS E-2SICAL 10 400Y/D V IN-6 | DN 150 | 21,5 | 288 | 70 | 10,45 |
| 0431.004 | SBP 750/4/150 A0HT5NC Q TS E-2SICAL 10 400Y/D V IN-6 | DN 150 | 17,6 | 252 | 70 | 7,4 |
| 0435.002 | SBP 1000/6/200A A0IT5NC Q T E-2SICAL 10 400Y/D V IN-6 | DN 200 | 10,5 | 504 | 100 | 9,8 |
| 0432.002 | SBP 1000/4/150 A0HT5NC Q T E-2SICAL 10 400Y/D V IN-6 | DN 150 | 21,5 | 288 | 70 | 10,45 |
| 0884.101 | SBP 1500/6/200A A1IT5NC Q TS E-2SIC 10 400Y/D V IN-6 | DN 200 | 14,8 | 648 | 105 | 12,3 |
| 0430.004 | SBP 750/2/80 A0HT5NC Q TS E-2SICAL 10 400Y/D V IN-6 | DN 80 | 34 | 90 | 36 | 7,9 |
| 0430.002 | SBP 750/2/80 A0HT5NC Q T E-2SICAL 10 400Y/D V IN-6 | DN 80 | 34 | 90 | 36 | 7,9 |
| 0435.004 | SBP 1000/6/200A A0IT5NC Q TS E-2SICAL 10 400Y/D V IN-6 | DN 200 | 10,5 | 504 | 100 | 9,8 |
| 0436.004 | SBP 1000/6/250 A0IT5NC Q TS E-2SICAL 10 400Y/D V IN-6 | DN 250 | 10,7 | 576 | 100 | 9,8 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit SBP1000/4/150A0HT5NCQTSE-2SICAL10400Y/DVIN-6
тип насоса
натиск
подання
напруга
потужність насоса
матеріал насоса
матеріал колеса
розташування насоса
тип приєднання
тип колеса
діаметр
наявність поплавця
Габарити і вага
Немає відгуків про цей товар.
