Ваша скидка: -10%
Model:
61310010000Brand:
Calpeda
Очень много
43,989.04грн.39,589.94грн.
Pump type
центробежныйSelection by flow rate in m³/h
3Selection by head in m
23| pump calpeda B-NMDM20/110B/A | |
| Head : | 23 m |
| Flow rate: | 3 m3/h |
| Pump power: | 0.45 kW |
| Pump type : | centrifugal |
| Voltage : | 220V |
| Pump material : | bronze |
| Wheel material : | bronze |
| Pump position : | horizontal |
| Connection type : | thread |
| Nozzle diameter : | 1 1/4x1 inch |
Fluid temperature from -10оС to +90оС (special version up to 300оС).
Manometric suction lift no more than 7m.
The maximum allowable pressure in the pump housing is 10 bar.
Continuous operation.

-15.jpg)

We have mechanical seal in stock for calpeda B-NMDM20/110B/A

Pump Calpeda B-NMDM 20/110B/A
Pump Calpeda B-NMDM 20/110B/A
Buy Pump Calpeda B-NMDM 20/110B/A with delivery in Ukraine. Original or analogue. availability in stock or on order
Pump Type
Pump type
центробежный
Flow
Selection by flow rate in m³/h
3
Head
Selection by head in m
23
Pump Power
Pump power, kW
0.45
Voltage
Voltage, V
220
Pump Material
Pump material
бронза
Impeller Material
Impeller material
бронза
Pump Location
Pump location
горизонтальное
Connection Type
Connection type
резьба
Impeller Type
Impeller type
центробежное
Dimensions and weight
Reviews: 0
There are no reviews for this product.
Похожие товары
