сорғы Calpeda GMC4100-150A/A- қоймада сатып алыңыз | fast-bay.com
Себетте бос!
Model:
70T53151000
) Өндіруші:
Calpeda
Очень много
404 076.40грн.
тип насоса
фекальный
выбор по подаче м3/ч
260
выбор по напору в м
14
All the features
td>>>
сорғы кальпеда GMC4100-150A/A
Бастығы:14м
Ағын :260м3/сағ
Сорғы қуаты: 21кв
сорғы түрі : нәжіс
Кернеу : 380В
Сорғы материалы : шойын
Дөңгелек материалы :шойын
Дөңгелек түрі :бір арналы
Сораптың орны :сүңгуір
Байланыс түрі :фланец
Түтік диаметрі :150x150мм
Дизайн calpeda GMC4100-150A/A сорғы
Моноблокты суасты сорғылары.
GMC: бір арналы дөңгелек.
GMV: жұмыс дөңгелегі бұзылған (құйынды түрі).
Моторды судан және құрғақ жұмыс істеуден жақсы қорғайтын май камерасындағы қос білік тығыздағыштар.
Қолдану
Құрылыс материалдарын айдау үшін агрессивті емес тұрмыстық және өнеркәсіптік ағынды сулар үшін, сондай-ақ лас сұйықтықтар үшін, оның ішінде ГМК үшін диаметрі 45 мм-ге дейінгі қатты бөгде денелер үшін, сұйықтықтар үшін GMV үшін 50 мм. сорғы материалдарымен үйлесімді.
Жұмыс шектеулері
Сұйықтықтың ең жоғары температурасы: 35°C Қышқылдық: 6-11.
Ең көп батыру тереңдігі: 10 м (тиісті кабель ұзындығымен).
Үздіксіз (суға түсетін).
Электр қозғалтқышы
GMCGMV:    үш фазалы 230В (±10%)
3-фазалы 400В (±10%)
Басқару панеліне қосылған 2 кіріктірілген термопротектор. Кабель: 4G1,5мм2 + 2G0,5мм2, ұзындығы 10м.
GMCMGMVM: 230В монофазалы (±10%)