сорғы Calpeda GMC4100-150C- қоймада сатып алыңыз | fast-bay.com
Себетте бос!
Model:
70T53050000
) Өндіруші:
Calpeda
Очень много
372 915.40грн.
фекальный
13
All the features
td>
сорғы кальпеда GMC4100-150C
Бастығы:13м
Ағын :200м3/сағ
Сорғы қуаты: 14,4кв
Сорғы түрі : нәжіс
Кернеу : 380В
Сорғы материалы : шойын
Дөңгелек материалы :шойын
Дөңгелек түрі :бір арналы
сорғы орны :суға бату
Байланыс түрі :фланец
Түтік диаметрі : 150x150мм
Calpeda GMC4100-150C сорғы дизайны
Моноблокты суасты сорғылары.
GMC: бір арналы дөңгелек.
GMV: жұмыс дөңгелегі бұзылған (құйынды түрі).
Моторды судан және құрғақ жұмыс істеуден жақсы қорғайтын май камерасындағы қос білік тығыздағыштар.
Қолдану
Құрылыс материалдарын айдау үшін агрессивті емес тұрмыстық және өнеркәсіптік ағынды сулар үшін, сондай-ақ лас сұйықтықтар үшін, оның ішінде ГМК үшін диаметрі 45 мм-ге дейінгі қатты бөгде денелер үшін, сұйықтықтар үшін GMV үшін 50 мм. сорғы материалдарымен үйлесімді.
Жұмыс шектеулері
Сұйықтықтың ең жоғары температурасы: 35°C Қышқылдық: 6-11.
Ең көп батыру тереңдігі: 10 м (тиісті кабель ұзындығымен).
Үздіксіз (суға түсетін).
Электр қозғалтқышы
GMCGMV:    үш фазалы 230В (±10%)
3-фазалы 400В (±10%)
Басқару панеліне қосылған 2 кіріктірілген термопротектор. Кабель: 4G1,5мм2 + 2G0,5мм2, ұзындығы 10м.
GMCMGMVM: 230В монофазалы (±10%)