насос zenit DRG 400/4/100 U0ET2SIC TS 10 400 V- купити в наявності | fast-bay.com
Ваш кошик порожній!
Модель:
Виробник:
Zenit
вибір по натиску в м
6.4
вибір з подачі м3/год
86.4
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
насос zenit DRG400/4/100U0ET2SICTS10400V
Натиск : 6.4 м
Подача : 86.4 м3/год
Потужність насоса :  3 квт
Тип насоса : фекальний
Напруга : 380 В
Матеріал насосу : чавун
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : Багатоканальна відкрита крильчатка
Розташування насоса : занурювальний
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків :  DN 100
загальні характеристики
Багатоканальна відкрита крильчатка
Потужність 1.8 ÷ 18.5 kW
Кільк. полюсів 2/4/6
приєднання DN65-DN250
Вільний просвіт 100x70mm
Макс. продуктивність 205l/s
Макс. натиск 50 m
Електромеханічний комплекс
Призначення обладнання
Матеріали для виготовлення
Каркас Чавун EN-GJL 250
Кріплення Нержавіюча сталь - Клас A2-70
Стандартне ущільнення Гума - NBR
Вал Нержавіюча сталь - AISI 431
Забарвлення Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 200 мкм)
Комплект стандартних механічних ущільнень Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC)
Обмеження з експлуатації
Макс. температура експлуатації 40 °C
РН обробленої рідини 6 - 14
В'язкість обробленої рідини 1 мм2/с
Макс. глибина занурення 20 m
Щільність обробленої рідини 1 Kg/dm3
Макс. акустичний тиск <70 dB
Макс. запусків/година 30
I/S 0 4 8 12 16 20 24 28 32 36 40
l/min 0 240 480 720 960 1200 1440 1680 1920 2160 2400
m3/h 0 14.4 28.8 43.2 57.6 72 86.4 100.8 115.2 129.6 144
DRG 200/4/100 T0ET5 8.7 7.9 6.8 5.7 4.7 3.8 2.4 1.2
DRG 300/4/100 U0ET5 9.9 9.2 8.4 7.5 6.6 5.7 4.7 3.5 2.3 1.0
DRG 400/4/100 U0ET5 11.8 11.1 10.2 9.2 8.3 7.3 6.4 5.4 4.3 3.0 1.6