насос zenit DRG 550/2/80 B0FT2SIC TS 10 400 V- купити в наявності | fast-bay.com
Ваш кошик порожній!
Модель:
Виробник:
Zenit
вибір по натиску в м
13.3
вибір з подачі м3/год
72
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
насос zenit DRG550/2/80B0FT2SICTS10400V
Натиск : 13.3 м
Подача : 72 м3/год
Потужність насоса :  4 квт
Тип насоса : фекальний
Напруга : 380 В
Матеріал насосу : чавун
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : Багатоканальна відкрита крильчатка
Розташування насоса : занурювальний
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків :  DN 80
загальні характеристики
Багатоканальна відкрита крильчатка
Потужність 1.8 ÷ 18.5 kW
Кільк. полюсів 2/4/6
приєднання DN65-DN250
Вільний просвіт 100x70mm
Макс. продуктивність 205l/s
Макс. натиск 50 m
Електромеханічний комплекс
Призначення обладнання
Матеріали для виготовлення
Каркас Чавун EN-GJL 250
Кріплення Нержавіюча сталь - Клас A2-70
Стандартне ущільнення Гума - NBR
Вал Нержавіюча сталь - AISI 431
Забарвлення Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 200 мкм)
Комплект стандартних механічних ущільнень Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC)
Обмеження з експлуатації
Макс. температура експлуатації 40 °C
РН обробленої рідини 6 - 14
В'язкість обробленої рідини 1 мм2/с
Макс. глибина занурення 20 m
Щільність обробленої рідини 1 Kg/dm3
Макс. акустичний тиск <70 dB
Макс. запусків/година 30
I/S 0 4 8 12 16 20 24 28 32 36 40 44 48
l/min 0 240 480 720 960 1200 1440 1680 1920 2160 2400 2640 2880
m3/h 0 14.4 28.8 43.2 57.6 72 86.4 100.8 115.2 129.6 144 158.4 172.8
DRG 550/2/80 B0FT5 18.6 16.3 14.4 12.5 10.7 9.1 7.9 6.9 5.9 4.2
DRG 750/2/80 B0FT5 23.4 21.3 19.1 17.0 14.9 13.0 11.1 9.4 7.8 6.1 4.3
DRG 1200/2/80 B0GT5 35.0 31.7 28.9 26.5 24.3 22.1 19.8 17.4 14.8 12.4 10.2 8.1 5.9
DRG 1500/2/80 B0GT5 41.7 36.1 32.8 30.4 28.2 25.9 23.5 21.1 18.8 16.5 14.2 11.9
тип насоса
фекальний
натиск
вибір по натиску в м
подання
вибір з подачі м3/год
72
напруга
напруга, В
380
потужність насоса
потужність насоса, кВт
4
матеріал насоса
матеріал насоса
чавун
матеріал колеса
матеріал колеса
чавун
розташування насоса
розташування насоса
занурювальний
тип приєднання
тип приєднання
фланець
тип колеса
тип колеса
діаметр
Макс Розмір частинок, мм.
50
Діаметр патрубків
DN 80
наявність поплавця
наявність поплавця
Габарити і вага
Відгуків: 0
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
насос zenit DRG 1000/2/80 B0FT2SIC NAE 10 400 V
Дуже багато
насос zenit DRG 750/2/80 B0FT2SIC NAE 10 400 V