насос zenit DGE 50/2/G50H A1BM5NC Q TC E-SICM 05 230 V- купити в наявності | fast-bay.com
Ваш кошик порожній!
Модель:
Виробник:
Zenit
вибір по натиску в м
4.9
вибір з подачі м3/год
7.2
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
насос zenit DGE50/2/G50HA1BM5NCQTCE-SICM05230V
Натиск : 4.9 м
Подача : 7.2 м3/год
Потужність насоса :  0.37 квт
Тип насоса : фекальний
Напруга : 220 В
Матеріал насосу : чавун
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : vortex
Розташування насоса : занурювальний
Тип підключення : фланець/різьба
Діаметр патрубків :  G 2
Глибоко посаджена крильчатка vortex насос zenit DGE50/2/G50HA1BM5NCQTCE-SICM05230V
загальні характеристики
Потужність 0,37-1,5 kW
Кільк. полюсів 2
приєднання GAS 2” Верт. GAS 2”- DN50 Гор.
Вільний просвіт max 50 mm
Макс. продуктивність 11.6 l/s
Макс. натиск 15.7 m
Електромеханічний комплекс
Призначення обладнання
Матеріали для виготовлення
Каркас Чавун EN-GJL 250
Кріплення Нержавіюча сталь - Клас A2-70
Стандартне ущільнення Гума - NBR
Вал Нержавіюча сталь - AISI 420
Забарвлення Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 80 мкм)
Комплект стандартних механічних ущільнень Одне механічне ущільнення з карбіду кремнію (SiC)
Обмеження з експлуатації
Макс. температура експлуатації 40 °C