Насос циркуляційний 270Вт Hmax 12м Qmax 65л/хв Ø1½" 180мм+гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (774471)
Насосна частина:
  • Корпус: чавун
  • Вал двигуна: металокераміка на основі оксиду алюмінію
  • Робоче колесо: технополімер
Електродвигун:
  • Тип двигуна: асинхронний, трьох швидкісний, безшумний
  • Обмотки статора: мідь
  • Гільза статора електродвигуна: нержавіюча сталь AISI 304
  • Підшипник: металокераміка на основі оксиду алюмінію
  • Напруга: U 1 ~ 230 ± 10% В
  • Частота: 50 Гц
  • Клас ізоляції: Н
  • Клас захисту: IP44
  • Довжина кабелю: 1 м
Патрубок:
  • DN1: 1½"
  • різьба перехідників: 1"
Умови застосування:
  • Максимальна температура рідини: +110 ºC
  • Максимальна температура навколишнього середовища: +40 ºC
  • Допустимий тиск в системі: до 10 бар
  • Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
  • Водневий показник води (pH): 6.5 - 8.5
  • Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
  • Термін гарантійного обслуговування: 24 місяців
ОСНОВНІ ДАНІ
Торгова марка LEO
Гарантія, міс 24
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Потужність, Вт 270
Максимальний напір, м 12
Максимальна продуктивність, л/хв 65
Напруга U 1 ~ 230 ± 10% В
Частота, Гц 50
Вал двигуна Металокераміка на основі оксиду алюмінію
Робоче колесо Технополимер
Тип двигуна Асинхронний, трьох швидкісний, безшумний
Обмотка статора двигуна Мідь
Клас ізоляції Н
Клас захисту IP44
Перекачувана рідина Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
Діаметр всмоктувального патрубка DN1, "(дюйм) 1 1/2
Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) 1 1/2
Матеріал корпусу Чавун
Максимальна температура перекачуваної рідини, °C 110
Максимальна температура навколишнього середовища, °C 40
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм 0.2
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ
Довжина, мм 180
Ширина, мм 148
Висота, мм 155
Маса брутто, кг 5.608
УПАКОВКА ТОВАРА
Довжина упаковки, мм 192
Ширина упаковки, мм 170
Висота упаковки, мм 190
Основні переваги Насос циркуляційний 270Вт Hmax 12м Qmax 65л/хв Ø1½" 180мм+гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/180 (77
Технічні характеристики Насос циркуляційний 270Вт Hmax 12м Qmax 65л/хв Ø1½" 180мм+гайки Ø1" LEO 3.0 LRP25-120/
натиск
вибір по натиску в м
1.5
вибір по натиску2 в м
3.2
вибір по натиску3 в м
6.1
подання
вибір з подачі м3/год
0.5
вибір з подачі2 м3/год
1.5
вибір з подачі3 м3/год
2.5
потужність насоса
потужність насоса, кВт
потужність насоса2, кВт
0.27
Габарити і вага
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
Насос циркуляційний 65Вт Hmax 4м Qmax 63л/хв Ø1" 130мм+гайки Ø¾" WETRON (774511)
Під замовлення
Насос циркуляційний 65Вт Hmax 4м Qmax 63л/хв Ø1 1/2" 180мм + гайки Ø1" WETRON (774512)
Під замовлення
Насос циркуляційний 100Вт Hmax 6м Qmax 75л/мин Ø1" 130мм + гайки Ø3/4" WETRON (774531)
Насос циркуляційний 100Вт Hmax 6м Qmax 75л/хв Ø1 1/2" 180мм+гайки Ø1" WETRON (774532)
Насос циркуляційний 100Вт Hmax 6м Qmax 75л/хв Ø1½" 130мм+гайки Ø1" AQUATICA (774133)