Насос занурювальної фекальний серії SMP
Одноканальна закрита крильчатка
загальні характеристики
| Одноканальна закрита крильчатка | |
| Потужність | 3,0 kW ÷ 16,4 kW |
| Кільк. полюсів | 2/4/6 |
| приєднання | DN80 ÷ DN250 Гір. |
| Вільний просвіт | 53 ÷ 130 mm |
| Макс. продуктивність | 182.9 l/s |
| Макс. натиск | 39.3 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію, встановлених серійно в масляній камері, що оглядається, і 1 механічного опозитного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, що змащується моторним маслом. Двигун у масляній ванні.
Призначення обладнання
Розроблені для суворих умов експлуатації, зазвичай використовуються в очисних спорудах, житлових об'єктах, каналізаційних системах та обробці води, що надходить з громадських об'єктів. Призначається для перекачування промислового шламу.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Сірий чавун - EN-GJL 250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Сорочка охолодження | Вуглецева сталь / Нержавіюча сталь - AISI 304 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 150 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC) та одне механічне ущільнення з оксиду алюмінію та вуглецю (AL) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6 -14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 20 |





Насос занурювальної фекальний серії SMP
