насос calpeda GMVM 50CE - ціна, характеристики, відгуки | CALPEDA /...
Ваш кошик порожній!
Модель:
70U20091000
Виробник:
Calpeda
Дуже багато
47205.60грн.
тип насоса
дренажний
вибір по натиску в м
5
вибір з подачі м3/год
18
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
насос calpeda GMVM50CE
Натиск:
Подача :18м3/год
Потужність насоса: 0.75квт
Тип насоса : дренажний
Напруга : 220В
Матеріал насоса : чавун
Матеріал колеса :чавун
Тип колеса :відкрите
Розташування насоса :занурювальний
Тип приєднання :різьба
Діаметр патрубків :2дюйм
Моноблочні насоси.
GMC: робоче колесо одноканальне.
GMV: осажене робоче колесо (вихрового типу).
Застосування
Для побутових і промислових стоків, не агресивних до конструкційних матеріалів насоса, а також для брудних рідин, в тому числі з твердими сторонніми тілами діаметром до 45 мм для GMC, 50 мм для GMV для рідин, сумісних з матеріалами насоса.
Експлуатаційні обмеження
Максимальна температура рідини: 35°C Показник кислотності: 6-11.
Максимальна глибина занурення: 10 м (з кабелем відповідної довжини).
Безперервна робота (з занурювальним двигуном).
Електродвигун
Індукційний 2-полюсний двигун, 50 Гц, 2900 об./мін.
GMCGMV:    трифазний 230 В (±10%)
трифазний 400 В (±10%)
GMCMGMVM: монофазний 230 В (±10%)