насос cnp 80WQ40-10-2.2JYAC(I) каналізаційний з механізмом, що пере...
Ваш кошик порожній!
Модель:
80WQ40-10-2.2JYAC(I)
Виробник:
CNP
Дуже багато
36726.22грн.
Ширина нерухомої частини L4, мм
26.5
тип насоса
фекальний
вибір по натиску в м
10
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
Натиск : 10 м
Подання : 40 м3/год
Потужність насосу: 2.2 квт
швидкість 2880 об/хв
Напруга : 380 В
Тип насосу :  фекальний
Матеріал насосу : чавун
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : з подрібнювачем
Розташування насоса : вертикальний
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків : 80 мм