насос cnp 50WQD15-20-2.2AC(I) каналізаційний - ціна, характеристики...
Ваш кошик порожній!
Модель:
50WQD15-20-2.2AC(I)
Виробник:
CNP
Дуже багато
42904.94грн.
Ширина нерухомої частини L4, мм
22
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
Натиск : 20 м
Подання : 15 м3/год
Потужність насосу: 2.2 квт
швидкість 2880 об/хв
Напруга : 220 В
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків : 50 мм
Макс. Розмір частинок : 22 мм