насос cnp 40WQ10-10-0.75ACW(I) каналізаційний з різальним колесом -...
Ваш кошик порожній!
Модель:
40WQ10-10-0.75ACW(I)
Виробник:
CNP
Дуже багато
28639.83грн.
Ширина нерухомої частини L4, мм
15
тип насоса
фекальний
вибір по натиску в м
10
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
Натиск : 10 м
Подання : 10 м3/год
Потужність насосу: 0.75 квт
швидкість 2840 об/хв
Напруга : 380 В
Тип насосу :  фекальний
Матеріал насосу : чавун
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : vortex
Розташування насоса : вертикальний
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків : 40 мм
Макс. Розмір частинок : 15 мм