| Занурювальний шламовий насос Neptuni 150KBS49 | |
| Напір : | 15 м |
| Подача : | 100 м3/г |
| Потужність насоса: | 9 квт |
| Швидкість: | 1500 об/хв |
| Тип насоса : | шламовий |
| Напруга: | 380 В |
| Матеріал насосу: | чавун |
| Матеріал колеса: | високохромовий сплав |
| Тип колеса : | відкрите |
| Макс. Розмір частинок: | 30 мм |
| Розташування насоса: | погружной |
| Тип підключення: | різьба |
| Діаметр патрубків: | 150 мм |
| Температура рідини | до +40 °С |
ЗАНУРЮВАЛЬНИЙ ШЛАМОВИЙ НАСОС KBS
Серія KBS — це занурювальні шламові насоси з 4-полюсним двигуном для збільшення терміну служби та більшої
зручності. Крильчатка з високохромованого сплаву в поєднанні з мішалкою призначена для перекачування важкого
шламу. Тонкий корпус насоса з верхнім напором дозволяє встановлювати насос у вузьких місцях. Насос також призначений для перекачування бентонітової змішаної води при фундаментних роботах або каламутної
води при будівельних роботах.
Специфікація
• Продуктивність: до 390м3/год
• Напір: до 39 метрів
• Розряд: від 80 мм (3 дюйми) до 200 мм (8 дюймів)
. Потужність: від 4 кВт (5,5 к. с.) до 37 кВт (50 к. с.)
• Джерело живлення: трифазне 380В ± 10%, 50Гц
380 В ±10%, 60 Гц
• Клас ізоляції: F
• Клас захисту: IP68
• Довжина кабелю: 8м
• Температура води: до 40°C
• Макс. глибина води: 15м
застосування
• Цивільна інженерія
• Шахти, кар'єри, вугільна руда та шлами
• Очисні споруди
• Загальні насосні цілі
• Рідини насосні: шламові, рідиновмісні
грязь і бентоніт
Спеціальні функції за запитом
• Інші напруги


Занурювальний шламовий насос Neptuni 150KBS49
Занурювальний шламовий насос Neptuni 150KBS49
Придбати Занурювальний шламовий насос Neptuni 150KBS49 з доставкою по Україні. Оригінал чи аналог. наявність на складі або під замовлення
Торцеве ущільнення
тип насоса
натиск
подання
електродвигун:
напруга
потужність насоса
матеріал насоса
матеріал колеса
розташування насоса
тип приєднання
тип колеса
діаметр
температура
Габарити і вага
Немає відгуків про цей товар.
