Занурювальний шламовий насос Neptuni 150KBS49- купити в наявності | fast-bay.com
Ваш кошик порожній!
Модель:
150KBS49
Виробник:
Import-nasos
Дуже мало
0.00грн.
Ширина нерухомої частини L4, мм
30
тип насоса
шламовий
вибір по натиску в м
15
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
Занурювальний шламовий насос Neptuni 150KBS49
Напір : 15 м
Подача : 100 м3/г
Потужність насоса: 9 квт
Швидкість: 1500 об/хв
Тип насоса : шламовий
Напруга: 380 В
Матеріал насосу: чавун
Матеріал колеса: високохромовий сплав
Тип колеса : відкрите
Макс. Розмір частинок: 30 мм
Розташування насоса: погружной
Тип підключення: різьба
Діаметр патрубків: 150 мм
Температура рідини до +40 °С
ЗАНУРЮВАЛЬНИЙ ШЛАМОВИЙ НАСОС KBS
води при будівельних роботах.
Специфікація
• Напір: до 39 метрів
• Розряд: від 80 мм (3 дюйми) до 200 мм (8 дюймів)
• Джерело живлення: трифазне 380В ± 10%, 50Гц
380 В ±10%, 60 Гц
• Клас ізоляції: F
• Клас захисту: IP68
• Довжина кабелю: 8м
• Температура води: до 40°C