насос zenit DGBLUEP 50/2/G40V A1BM5NC Q TCG 2SIC 05/SH 230 V- купити в наявності | fast-bay.com
Ваш кошик порожній!
Модель:
Виробник:
Zenit
вибір по натиску в м
3.6
вибір з подачі м3/год
10.8
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
насос zenit DGBLUEP50/2/G40VA1BM5NCQTCG2SIC05/SH230V
Натиск : 3.6 м
Подача : 10.8 м3/год
Потужність насоса :  0.37 квт
Тип насоса : фекальний
Напруга : 220 В
Матеріал насосу : чавун
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : vortex
Розташування насоса : занурювальний
Тип підключення : різьба
Діаметр патрубків :  G 1 1/2
Глибоко посаджена крильчатка vortex насос zenit DGBLUEP50/2/G40VA1BM5NCQTCG2SIC05/SH230V
загальні характеристики
Потужність 0,37-1,5 kW
Кільк. полюсів 2
приєднання GAS 1 1/2"-2" Верт.
Вільний просвіт max 50 mm
Макс. продуктивність 12.6 l/s
Макс. натиск 15.3 m
Електромеханічний комплекс
Призначення обладнання
Матеріали для виготовлення
Каркас Чавун EN-GJL 250
Кріплення Нержавіюча сталь - Клас A2-70
Стандартне ущільнення Гума - NBR
Вал Нержавіюча сталь - AISI 420
Забарвлення Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 80 мкм)
Комплект стандартних механічних ущільнень Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC), V-ring
Обмеження з експлуатації
Макс. температура експлуатації 40 °C