насос zenit SMF 150/2/G50H A1CM/50- купити в наявності | fast-bay.com
Ваш кошик порожній!
Модель:
Виробник:
Zenit
вибір по натиску в м
8
вибір з подачі м3/год
21.6
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
насос zenit SMF150/2/G50HA1CM/50
Натиск : 8 м
Подача : 21.6 м3/год
Потужність насоса : 1.1 квт
Тип насоса : фекальний
Напруга : 220 В
Матеріал насосу : чавун
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : Одноканальна закрита крильчатка
Розташування насоса : занурювальний
Тип підключення : фланець/різьба
Діаметр патрубків :  G 2
загальні характеристики
Одноканальна закрита крильчатка
Потужність 0,74 kW -1,5 kW
Кільк. полюсів 2
приєднання GAS 2”-DN80 Гір.
Вільний просвіт 50 мм
Макс. продуктивність 14 l/s
Макс. натиск 16.1 m
Електромеханічний комплекс
Призначення обладнання
Матеріали для виготовлення
Каркас Чавун EN-GJL-250
Кріплення Нержавіюча сталь - Клас A2-70
Стандартне ущільнення Гума - NBR - VITON
Вал Нержавіюча сталь - AISI 420
Забарвлення Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 150 мкм)
Комплект стандартних механічних ущільнень Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC)
Обмеження з експлуатації
Макс. температура експлуатації 40 °C