Модель:
Виробник:
Zenit
Дуже багато
353.60грн.
тип насоса
фекальнийвибір по натиску в м
8вибір з подачі м3/год
21.6| насос zenit SMF150/2/G50HA1CM/50 | |
| Натиск : | 8 м |
| Подача : | 21.6 м3/год |
| Потужність насоса : | 1.1 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 220 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | чавун |
| Тип колеса : | Одноканальна закрита крильчатка |
| Розташування насоса : | занурювальний |
| Тип підключення : | фланець/різьба |
| Діаметр патрубків : | G 2 |
Одноканальна закрита крильчатка насос zenit SMF150/2/G50HA1CM/50
загальні характеристики
| Одноканальна закрита крильчатка | |
| Потужність | 0,74 kW -1,5 kW |
| Кільк. полюсів | 2 |
| приєднання | GAS 2”-DN80 Гір. |
| Вільний просвіт | 50 мм |
| Макс. продуктивність | 14 l/s |
| Макс. натиск | 16.1 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 2 механічних ущільнень з карбіду кремнію оппозитно зібраних в масляному колодязі, що оглядається. Екологічний двигун сухого типу Серія із сертифікатом вибухозахищеності ATEX.
Призначення обладнання
Розроблений спеціально для роботи за наявності слідів займистих рідин або в потенційно вибухонебезпечній атмосфері. SMF може використовуватися за наявності забруднених рідин зі слідами займистих речовин або в загазованій атмосфері.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL-250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR - VITON |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 150 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Два механічні ущільнення з карбіду кремнію (2SiC) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6-14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit SMF150/2/G50HA1CM/50
насос zenit SMF 150/2/G50H A1CM/50
насос zenit SMF 150/2/G50H A1CM/50
Придбати насос zenit SMF 150/2/G50H A1CM/50 з доставкою по Україні. Оригінал чи аналог. наявність на складі або під замовлення
тип насоса
тип насоса
фекальний
натиск
вибір по натиску в м
8
подання
вибір з подачі м3/год
21.6
напруга
напруга, В
220
потужність насоса
потужність насоса, кВт
1.1
матеріал насоса
матеріал насоса
чавун
матеріал колеса
матеріал колеса
чавун
розташування насоса
розташування насоса
занурювальний
тип приєднання
тип приєднання
фланець/різьба
тип колеса
тип колеса
Одноканальна закрита крильчатка
діаметр
Макс Розмір частинок, мм.
50
Діаметр патрубків
G 2
наявність поплавця
наявність поплавця
Габарити і вага
Відгуків: 0
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
