Модель:
0153.001Виробник:
Zenit
Дуже багато
31051.83грн.
тип насоса
фекальнийвибір по натиску в м
7.9вибір з подачі м3/год
14.4| насос zenit DGO100/2/G50HA0CT5NCQNAEE-SICAL05400V | |
| Натиск : | 7.9 м |
| Подача : | 14.4 м3/год |
| Потужність насоса : | 0.88 квт |
| Тип насоса : | фекальний |
| Напруга : | 380 В |
| Матеріал насосу : | чавун |
| Матеріал колеса : | чавун |
| Тип колеса : | vortex |
| Розташування насоса : | занурювальний |
| Тип підключення : | фланець/різьба |
| Діаметр патрубків : | G 2 |
Глибоко посаджена крильчатка vortex насос zenit DGO100/2/G50HA0CT5NCQNAEE-SICAL05400V
загальні характеристики
| Глибоко посаджена крильчатка Vortex | |
| Потужність | 0,37 – 1,5 kW |
| Кільк. полюсів | 2/4 |
| приєднання | GAS 1½”÷ 2½” Верт. GAS 2”- DN50 Гор. DN65 - DN80 Гір. |
| Вільний просвіт | max 80 mm |
| Макс. продуктивність | 19.0 l/s |
| Макс. натиск | 17.3 m |
Електромеханічний комплекс
Чавунний електромеханічний комплекс EN-GJL-250 призначений для занурювальної роботи. Комплект ущільнень, що складається з 1 механічного ущільнення з карбіду кремнію та 1 механічного ущільнення з графіто-глиноземної суміші, оппозитно зібраних та змащуваних олією. Двигун у масляній ванні.
Призначення обладнання
Придатний у суворих умовах експлуатації, за наявності забруднених біологічних рідин, каналізаційних стоків, атмосферних опадів та дренажної води.
Матеріали для виготовлення
| Каркас | Чавун EN-GJL-250 |
| Матеріал крильчатки | Чавун EN-GJL-250 |
| Кріплення | Нержавіюча сталь - Клас A2-70 |
| Стандартне ущільнення | Гума - NBR |
| Вал | Нержавіюча сталь - AISI 420 |
| Забарвлення | Епоксидна, двокомпонентна, на водній основі (середня товщина 80 мкм) |
| Комплект стандартних механічних ущільнень | Одне механічне ущільнення з карбіду кремнію (SiC) та одне механічне ущільнення з оксиду алюмінію та вуглецю (AL) |
Обмеження з експлуатації
| Макс. температура експлуатації | 40 °C |
| РН обробленої рідини | 6 -14 |
| В'язкість обробленої рідини | 1 мм2/с |
| Макс. глибина занурення | 20 m |
| Щільність обробленої рідини | 1 Kg/dm3 |
| Макс. акустичний тиск | 70 dB |
| Макс. запусків/година | 30 |
| l/s | 0 | 2 | 4 | 6 | 8 | 10 |
| l/min | 0 | 120 | 240 | 360 | 480 | 600 |
| m3/h | 0 | 7.2 | 14.4 | 21.6 | 28.8 | 36.0 |
| DGO 50/2/G50H A1CM(T)/50 | 7.8 | 5.6 | 3.3 | 1.0 | ||
| DGO 75/2/G50H A1CM(T)/50 | 9.0 | 6.9 | 4.7 | 2.6 | ||
| DGO 100/2/G50H A0CM(T)/50 | 12.7 | 10.6 | 8.2 | 5.7 | 3.1 | |
| DGO 150/2/G50H A0CM(T)/50 | 14.4 | 12.1 | 9.7 | 7.3 | 4.8 | 2.2 |
| DGO 200/2/G50H A0CM(T)/50 | 15.3 | 13.0 | 10.6 | 8.2 | 5.6 | 3.0 |



на складі є торцеве ущільнення для насоса zenit DGO100/2/G50HA0CT5NCQNAEE-SICAL05400V
насос zenit DGO 100/2/G50H A0CT5NC Q NAE E-SICAL 05 400 V
насос zenit DGO 100/2/G50H A0CT5NC Q NAE E-SICAL 05 400 V
Придбати насос zenit DGO 100/2/G50H A0CT5NC Q NAE E-SICAL 05 400 V з доставкою по Україні. Оригінал чи аналог. наявність на складі або під замовлення
тип насоса
тип насоса
фекальний
натиск
вибір по натиску в м
7.9
подання
вибір з подачі м3/год
14.4
напруга
напруга, В
380
потужність насоса
потужність насоса, кВт
0.88
матеріал насоса
матеріал насоса
чавун
матеріал колеса
матеріал колеса
чавун
розташування насоса
розташування насоса
занурювальний
тип приєднання
тип приєднання
фланець/різьба
тип колеса
тип колеса
vortex
діаметр
Макс Розмір частинок, мм.
50
Діаметр патрубків
G 2
наявність поплавця
наявність поплавця
Габарити і вага
Відгуків: 0
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
