насос cnp 50WQD15-15-1.5AC(I) каналізаційний купити в інтернет-мага...
Ваш кошик порожній!
Модель:
50WQD15-15-1.5AC(I)
Виробник:
CNP
Дуже багато
36782.80грн.
вибір по натиску в м
15
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
Натиск : 15 м
Подання : 15 м3/год
швидкість 2880 об/хв
Напруга : 220 В
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків : 50 мм
Макс. Розмір частинок : 20 мм