насос cnp 32WQ6-20-1.1/QG(I) каналізаційний з різальним колесом - ц...
Ваш кошик порожній!
Модель:
32WQ6-20-1.1/QG(I)
Виробник:
CNP
Дуже багато
29627.70грн.
Ширина нерухомої частини L4, мм
12
тип насоса
фекальний
вибір по натиску в м
20
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
Натиск : 20 м
Подання : 6 м3/год
Потужність насосу: 1.1 квт
швидкість 2850 об/хв
Напруга : 380 В
Тип насосу :  фекальний
Матеріал насосу : чавун
Матеріал колеса : чавун
Тип колеса : двоканальне
Розташування насоса : вертикальний
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків : 32 мм
Макс. Розмір частинок : 12 мм