Купити насос cnp 50WQ15-28-3/QG(I) каналізаційний з різальним колес...
Ваш кошик порожній!
Модель:
50WQ15-28-3/QG(I)
Виробник:
CNP
Дуже багато
53184.98грн.
вибір по натиску в м
28
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
Натиск : 28 м
Подання : 15 м3/год
Потужність насосу: 3 квт
швидкість 2840 об/хв
Напруга : 380 В
Тип підключення : фланець
Діаметр патрубків : 50 мм
Макс. Розмір частинок : 20 мм