насос zenit DR-STEEL 75 T50 NAE 10 400 V- купити в наявності | fast-bay.com
Ваш кошик порожній!
Модель:
Виробник:
Zenit
вибір по натиску в м
7.6
вибір з подачі м3/год
12.7
Всі характеристики
Рахунок від ФОП 2група Рахунок від ТОВ з ПДВ
запитуйте знижку
возможна відправка Новою Поштою у неділю зі знижкою 23% за доставку
насос zenit DR-STEEL75T50NAE10400V
Натиск : 7.6 м
Подача : 12.7 м3/год
Потужність насоса :  0.75 квт
Тип насоса : фекальний
Напруга : 380 В
Матеріал насосу : AISI304
Матеріал колеса : AISI304
Тип колеса : Багатоканальна відкрита крильчатка
Розташування насоса : занурювальний
Тип підключення : різьба
Діаметр патрубків :  G 1 1/2
загальні характеристики
Багатоканальна відкрита крильчатка
Потужність 0,25-0,75 kW
Кільк. полюсів 2
приєднання GAS1 1/4" - GAS 1 1/2"
Вільний просвіт max 12 mm
Макс. продуктивність 335 l/min
Макс. натиск 16.0 m
Електромеханічний комплекс
Призначення обладнання
Занурювальні електронасоси лінії DR-Steel призначаються для обробки чистої води з твердими частинками розміром до 12 мм, що надходить із ставків, струмків, колодязів, а також для збору дощової та ґрунтової води. Вони також використовуються для дренажу або спорожнення цистерн. Призначається та надійно використовується в побутовому та житловому застосуванні.
Матеріали для виготовлення
Кріплення Нержавіюча сталь - Клас A2-70
Стандартне ущільнення Гума - NBR
Вал Сталь - AISI 431
Обмеження з експлуатації
Макс. температура експлуатації 40˚C (90°C max 3 min)
РН обробленої рідини 6 - 14
В'язкість обробленої рідини 1 мм2/с
Макс. глибина занурення 10 m
Щільність обробленої рідини 1 Kg/dm3
Макс. акустичний тиск <70 dB
Макс. запусків/година 30
l/s 0.0 0.5 1.0 1.5 2.0 2.5 3.0 3.5 4.0 4.5 5.0 5.5
l/min 0 30 60 90 120 150 180 210 240 270 300 330
m3/h 0.0 1.8 3.6 5.4 7.2 9.0 10.8 12.7 14.5 16.3 18.1 19.9
DR-Steel 25/2 M50 8.5 7.0 5.7 4.0 1.3
DR-Steel 37/2 M50 13.6 11.6 9.5 7.0 4.5 1.9
DR-Steel 55/2 M50 12.4 11.3 10.4 9.2 8.4 7.2 6.3 5.0 4.0 3.0 1.8
DR-Steel 75/2 M(T)50 16.0 15.0 13.4 12.4 11.2 10.0 8.8 7.6 6.5 5.2 3.8 2.5
тип насоса
фекальний
натиск
вибір по натиску в м
подання
вибір з подачі м3/год
12.7
напруга
напруга, В
380
потужність насоса
потужність насоса, кВт
0.75
матеріал насоса
матеріал насоса
матеріал колеса
матеріал колеса
розташування насоса
розташування насоса
занурювальний
тип приєднання
тип приєднання
різьба
тип колеса
тип колеса
діаметр
Макс Розмір частинок, мм.
12
Діаметр патрубків
G 1 1/2
наявність поплавця
наявність поплавця
так
Габарити і вага
Немає відгуків про цей товар.
Схожі товари
насос zenit DR-STEEL 75 T50 TRG 10 400 V